Vítejte na stránkách

Mahagoni

(Swietenia mahagoni)

LÉČIVÉ ÚČINKY


  • Zlepšuje krevní oběh.
  • Zlepšuje oběhový a dýchací systém.
  • Posiluje srdce.
  • Pomahá při chronické zácpě.
  • Snižuje Alzheimerovu chorobu.
  • Snižuje menstruační bolesti.
  • Podporuje plodnost žen.
  • Podporuje chuť k jídlu.
  • Podporuje imunitu.
  • Snižuje cholesterol.


Poznejte mahagonová semínka a nesčetné výhody pro zdraví

Většina z vás může znát mahagon nebo mahagon. Mahagonové dřevo je široce používáno jako domácí nábytek, jako jsou stoly, židle, skříňky a další. Věděli jste však, že kromě dřeva mají semena mahagonového dřeva také nespočet zdravotních výhod.


LÉČIVÉ ÚČINKY:

Výhody mahagonových semen pro různé nemoci

Pojďme se dozvědět více o celkových výhodách mahagonových semen na různé zdravotní problémy na základě níže uvedeného typu problému:

Oběhový systém:pomáhá při snižování stavu hypertenze, hyperlipémie, aterosklerózy, kardiovaskulárních chorob, cévní mozkové příhody, záchvatů, artritidy, křečových žil, zhoršeného krevního oběhu atd.

Imunitní systém: užitečné při regulaci a posílení imunitního systému, antibakteriální, protizánětlivé, antivirové, protinádorové, protirakovinné atd.

Endokrinní systém (včetně metabolických problémů): přispívá ke zlepšení cukrovky, neplodnosti, neplodnosti, hyposexualitě nebo nedostatku sexuální touhy, menstruační bolesti atd.

Respirační systém: obnovuje chronickou bronchitidu, astma, kašel atd.

Nervový systém: zmírňuje poruchy spánku, únavu, stres, nespavost, migrény atd.

Stárnutí: odstraňuje volné radikály a reaktivní zdroje kyslíku.

Trávicí systém (včetně jater, žlučníku a slinivky břišní):léčí gastrointestinální vředy, jaterní cirhózu, akutní hepatitidu atd.

Jiné: Léčí alergie, obezitu atd.


OBECNÝ POPIS: 

Co jsou to semena mahagonu?

Semena mahagonu se nacházejí v mahagonu. Je klasifikován jako ekonomické tonikum s výhodami rovnocennými kombinaci ginkgo biloba a ženšenu.


Mahagon má svou jedinečnost z toho, jak ovoce visí na stromě, protože téměř všechna ovoce visí dolů, ale mahagonové ovoce visí a stonek směřuje k obloze, takže západní země tomu říkají nebe.


Obsah obsažený v semenech mahagonu

Semena mahagonu obsahují různé složky, které jsou velmi prospěšné pro zdraví. U semen mahagonu, která mají velký přínos pro zdraví, byly nalezeny nejméně 3 hlavní složky, jako například:


1. Flavonoidy

Flavonoidy jsou fenolové sloučeniny, které obsahují mnoho rostlinných pigmentů. Kromě semen mahagonu se flavonoidy vyskytují také v ginkgo biloba a Tongkat Ali. Flavonoidy jsou prospěšné pro člověka hlavně proto, že jsou antioxidanty, které mohou ničit volné radikály a jedy a mohou zvyšovat imunitu. Antioxidační enzymy v obsahu semen mahagonu jsou účinné v boji proti různým onemocněním, která jsou přímo nebo nepřímo způsobena oxidací, jako je hromadění špatných tuků (LDL), vysoký krevní tlak a srdeční problémy. Zdravotní přínosy obsahu flavonoidů jsou vysvětleny následovně:


* Zlepšete krevní oběh Zabraňuje vzniku arterosklerózy Zabraňuje hromadění tuku ve stěnách krevních cév Snížení hladiny cholesterolu v krvi Snížení rizika koronární embolie Podporuje produkci protilátek, které mohou pomoci předcházet zánětu tkáně Zmírněte bolest, zastavte krvácení a zmírněte příznaky způsobené vnějšími zraněními Zbavte se nadměrných volných radikálů v těle Zabraňuje oxidačním reakcím v těle


2. Saponiny

Saponin je glukóza, která po smíchání s vodou vytváří mýdlovou pěnu. Jedná se o přírodní mýdlo, které pochází z rostlin a je známo, že má hypoglykemické vlastnosti při orálním požívání. Saponiny lze také nalézt v ženšenu, ale obsah saponinů v semenech mahagonu je vyšší. Saponiny fungují při léčbě diabetes mellitus, hypoglykemický účinek saponinů je dokonce silnější než generická antidiabetika, zejména metformin. Kromě toho, že jsou užitečné pro boj proti cukrovce, mají saponiny také další výhody, jmenovitě:

* Snížení krevního tuku a prevence obezity Zvyšte výdrž a posílejte tělo Zabraňuje agregaci krevních destiček, aby se zabránilo srážení krve Léčba různých zdravotních problémů způsobených alergiemi, zejména astmatem. Léčba erektilní dysfunkce, zejména těch, které souvisejí s cukrovkou. Zabraňuje krevním sraženinám a nespavosti.


3. Alkaloidy

Jednou z největších výhod semen mahagonu je obsah alkaloidů. Bylo prokázáno, že k většině nemocí dochází, když je hladina pH v těle příliš nízká. Všechno, co znečišťuje tělo, jako jsou toxiny a volné radikály, je přírodní kyselina. Obsah alkaloidů je účinný pro detoxikaci a zabraňuje oxidaci v těle, protože naše těla se zalkalizují. Alkalické podmínky v těle mohou zabránit růstu rakovinných buněk.

Copyright © Všechna práva vyhrazena.