Vítejte na stránkách

Insulin

(Costus Igneus)

LÉČIVÉ ÚČINKY


  • Lék na cukrovku
  • Přírodní probiotika 
  • Působí antibakterialně
  • Přírodní antioxidant
  • Má příznivé účinky při léčbě játrových a ledvinových onemocnění
  • Má příznivé účinky při léčbě močového měchýře
  • Prevence rakoviny
  • Zvyšuje imunity
  • Snižuje cholesterol


Costus igneus, běžně známý jako inzulínová rostlina v Indii, patří do čeledi Costaceae. Výzkum potvrdil, že konzumace teto rostliny snižuje hladinu glukózy v krvi a diabetici, kteří konzumovali tuto rostlinu, zaznamenali pokles hladiny glukózy v krvi. 


Výhody insulinové rostliny - Co by jste měli vědět?

Pozitiva inzulínové rostliny jsou úžasné. Listy rostliny inzulínu jsou bohaté na bílkoviny, železo a antioxidační složky, jako je kyselina askorbová, α-tokoferol, β-karoten, terpenoidy, steroidy, flavonoidy a také obsahují kyselinu korsolovou. 


Cukrovka je stav, kdy se buňky stávají rezistentními na inzulín a kvůli jeho nedostupnosti tělo nepřijímá glukózu do buněk, aby tělu poskytlo energii, a proto v krvi zůstává přebytek glukózy v krvi, což způsobuje cukrovku. Listy rostliny Insuli Leaf však obsahují převážně kyselinu korosolovou, která je prospěšná při diabetes. Kyselina korosolová, která je obsažena v zelených listech, indukuje produkci inzulínu a tím reguluje hyperglykémii v krvi.


Listy Insuli leaf májí mimo jiné, také různé další vlastnosti, které zahrnují hypolipidemické, diuretické, antioxidační, antimikrobiální a protirakovinné vlastnosti na organismus. 


OBECNÝ POPIS: 

Costus Igneus, lépe známý jako Insulin Plant. Jak jste možná uhodli, Insulin Plant dostal své jméno podle antihyperglykemických vlastností, které mají listy rostliny. Bylo provedeno několik studií k vyhodnocení antidiabetického potenciálu Insulin Plant. Průřezová studie u člověka, publikovaná v časopise Journal of Clinical and Diagnostic Research, zjistila, že pravidelná konzumace listů rostlin inzulínu diabetickými subjekty vedla ke „statisticky významnému snížení hladin cukru v krvi nalačno a po jídle u všech pacientů, kteří konzumovali listy."


Níže je uveden souhrn poznatků z této studie:

Významné zlepšení hladiny cukru v krvi u 100% pacientů, kteří konzumovali listový prášek Insulin Plant.

Zlepšení bylo zaznamenáno od 15. dne. Glykemická výsledky testů za 60. dní byly lepší než v den 15 a den 30.

Dávka inzulínu mohla být snížena na polovinu u všech pacientů, kteří byli na inzulínu.

Pacienti, kteří užívali perorální hypoglykemické léky (metformin a glibenklamid) a nealopatické léky, jejichž hladina glukózy v krvi nebyla pod kontrolou, mohli po konzumaci listů dostat hladinu glukózy v krvi pod kontrolu.

Všichni pacienti pokračovali v užívání listů prášku Insulin leaf, jelikož je to prospěšné pro kontrolu glykemie a chrání je před rozvojem diabetických komplikací.

Copyright © Všechna práva vyhrazena.